Sukcesy Natalii Kubiś-Mroszczyk - uczennicy Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie

Sukcesy Natalii Kubiś-Mroszczyk z klasy fortepianu Pani mgr Urszuli Budy
z Zespołu Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie
na Międzynarodowych konkursach Pianistycznych

Uczennica czwartej klasy OSM I stopnia Natalia Kubiś-Mroszczyk została doceniona przez międzynarodowe jury i uzyskała następujące nagrody:
• III miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym VALLETTA na Malcie w kategorii do 12 lat,
• I miejsce podczas Międzynarodowego Konkursu „OSAKA -2021 JAPAN” ,
• I miejsce w kategorii fortepian w Międzynarodowym Konkursie „BUKAREST in Music -2021” w Rumunii.

Natalia Kubiś Mroszczyk japonia piano1

 

Sukcesy Natalii Kubiś-Mroszczyk uczennicy IV klasy OSM I stopnia z Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie w konkursach wokalnych - m. in.:

I miejsce podczas Międzynarodowego Konkursu „GOLDEN VOICE” na Malcie. Konkurs odbył się w październiku i zjednoczył tysiące osób z różnych krajów. Natalia otrzymała nominacje do głównej nagrody GRAND PRIX.

I miejsce podczas III Festiwalu „W krainie baśniowej piosenki” w Nisku. Konkurs odbył się 29 października 2021 roku, a jurorami konkursu byli instruktorzy z programu The Voice Pan Adam Czapla, Pani Ola Nowak i Pani Katarzyna Rościńska.

I miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Konkurs ten organizowany jest od 1996 r i corocznie eliminacje odbywają się w kilkudziesięciu ośrodkach na terenie całego kraju. W tegorocznym konkursie w dniach 12-13 listopada 2021r wzięło udział ponad 3000 osób

III miejsce w 22 Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Natalia otrzymała również nagrodę specjalną Straży Miejskiej za wyraz artystyczny. Festiwal odbył się 13.11.2021 roku w Krakowie.

I miejsce w kategorii Vocal w Międzynarodowym Konkursie „Orfeus in Itali”