Karnawałowa Gala Operetkowa w Mielcu
od lewej: Paweł Skałuba - tenor, Magdalena Idzik - mezzosopran, Renata Drozd - sopran, Łukasz Gaj - tenor, Monika Węgiel - śpiew - Finał Gali w Mielcu fot. Małgorzata Rojkowicz / DK SCK Mielec

Karnawałowa Gala Operetkowa w Mielcu

Wspaniale udał się wczorajszy „Wieczór z operetką, musicalem i humorem...”, który odbył się w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu. To fantastyczne widowisko to przygotowali Samorządowe Centrum Kultury i pan Artur Jaroń.

Wraz z muzykami Strauss Ensemble oraz świetnie prowadzącym wieczór i zasiadającym przy fortepianie panem Arturem Jaroniem wystąpili wspaniali polscy śpiewacy: Renata Drozd – sopran, Magdalena Idzik – mezzosopran, Paweł Skałuba – tenor, Łukasz Gaj – tenor oraz Monika Węgiel – aktorka, która zaśpiewała piosenki m.in. z repertuaru: Ewy Demarczyk, Edith Piaff i Leonarda Cohena.

Zachwycona publiczność gorąco oklaskiwała wszystkie utwory, kilka znanych utworów śpiewała razem z wykonawcami, a na zakończenie były owacje na stojąco i bisy.
Poniższą fotorelację z pewnością z radością obejrzą wszyscy, którzy byli na koncercie (28 stycznia 2018r. Dom Kultury SCK w Mielcu) oraz osoby, które nie mogły na nim być.

Foto : Małgorzata Rojkowicz / DK SCK Mielec