Na zakończenie Międzynarodowego Forum Pianistycznego w Sanoku

08.02.2018 Recital mistrzowski Kevinna Kennera (USA)
19:00 Sanok/SDK
Kevin Kenner dał się poznać światowej publiczności jako siedemnastolatek, gdy na MKP im. F. Chopina w Warszawie w 1980 roku zdobył 10 nagrodę i nagrodę specjalną jury dla najbardziej obiecującego pianisty. Na Konkurs Chopinowski w Warszawie powrócił ponownie w 1990 roku tym razem by go wygrać.
Kevin Kenner występuje solo i jako kameralista. Koncertował z tak znakomitymi orkiestrami jak Halle Orchester, BBC Symphony Orchestra, Filharmonia Berlińska, warszawska Filharmonia Narodowa, Brukselska Radiowo-Telewizyjna Orkiestra Symfoniczna, NHK Symphony. Grał z orkiestrami amerykańskimi m.in. z San Francisco, San Diego, Salt Lake City, Kansas City, New Jersey, Rochester, Baltimore, St.Paul.

 09.02.2018 Gala Finałowa – Koncerty fortepianowe "Polska Niepodległa"

19:00 Sanok/SDK  - Koncerty Fortepianowe "Polska Niepodległa" 

LWOWSKA ORKIESTRA KAMERALNA AKADEMIA” Powstała w  1959 roku w Lwowskim konserwatorium jako pierwszy zespół tego typu w Ukrainie i już od ponad pół wieku pozostaje ozdobą swojej alma mater, szanowanym  zespołem daleko poza granicami Lwowa, który stale koncertuje i bierze udział w rozmaitych imprezach artystycznych.

Kierownikiem artystycznym orkiestry jest wybitny kompozytor, prof. Myrosław Skoryk, kierownik i koncertmistrz – prof. Artur Mykytka, dyrygent – prof. Igor Pylatiuk. Orkiestra jest laureatem wielu narodowych i międzynarodowych konkursów.

Orkiestra zagra 09 lutego o godzinie 19:00 w Sanockim Domu Kultury na Gali Finałowej XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic".