„Polska muzyka filmowa” - koncert w Mielcu

Polskie kino do posłuchania w Hali Sportowo – Widowiskowej w Mielcu!

Artyści Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej oraz połączonych mieleckich chórów (Chór Akord ZNP i SCK w Mielcu, Chór I Liceum Ogólnokształcącego i Chór II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu) serdecznie zapraszają melomanów na fascynującą, brzmieniową podróż po świecie polskiego kina z muzyką najpopularniejszych rodzimych filmów i seriali w symfonicznej wokalno – instrumentalnej interpretacji. W programie wydarzenia między innymi melodyczne motywy narodowych „superprodukcji” – „Pan Tadeusz” i „Ogniem i mieczem” oraz lubianych seriali jak „Polskie drogi”, czy „Ojciec Mateusz”. Akustyczny wydźwięk spotkania gwarantowany szeroką obsadą 110 wykonawców wzmocniony atrakcyjnymi efektami wizualnymi zapewni niepowtarzalne widowisko. To wszystko w sobotę 25 maja br. o godz. 20.00 w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR w Mielcu. Warto tam być! Bilety wstępu do nabycia online za pośrednictwem platformy biletyna.pl oraz stacjonarnie w sklepach Fotolab w Mielcu.
Koncert „Polska muzyka filmowa”

Mielecka Orkiestra Symfoniczna
Chór Akord ZNP i SCK w Mielcu
Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu
Chór II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
Dominka Serafińska – fortepian
Piotr Wyzga – dyrygentMaciej Fijałkowski, Grzegorz Oliwa, Agnieszka Straż – przygotowanie chórów
Tomasz Łępa - słowo

25 maja 2024 r., godz. 20.00
Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR w Mielcu

Ceny biletów: 50 PLN, 40 PLN, 30 PLN;
Bilety do nabycia na biletyna.pl oraz stacjonarnie w sklepach FOTOLAB: CH Pasaż, ul. Dworcowa 4/5, Osiedle Smoczka ul. Wolności 146a;

Szczegółowe informacje: tel. 17 2267754 pon – pt. w godz. 8 – 15, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tekst: Mielecka Orkiestra Symfoniczna

PLAKAT FINAŁOWY koncert mail