BAJKI MUZYKĄ PISANE – Fredro dzieciom
Plakat: Kamila Płochacka

BAJKI MUZYKĄ PISANE – Fredro dzieciom

MOTYL
BAJKI MUZYKĄ PISANE – Fredro dzieciom
w wykonaniu Filharmonii Krakowskiej
16 kwietnia (wtorek), godz. 10.30 i 12.30 (dwa spektakle)
Sala Koncertowa Stodoła w Kąśnej Dolnej

16 kwietnia w Kąśnej Dolnej zawita Filharmonia Krakowska, która przedstawi bajkę muzyczną zatytułowaną „Motyl” w ramach projektu „Bajki muzyką pisane – Fredro dzieciom”.

Główną postacią przedstawienia jest Aleksander Fredro, który wprowadzi dzieci w świat poezji oraz ilustrującej ją muzyki. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję poznania instrumentów mało znanych lub wręcz zapomnianych. „Bajki muzyką pisane” to spektakle wypełnione piosenkami i humorem, obfite w interakcje z pełną energii, młodą publicznością.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 5 do 12 lat i zostanie zaprezentowany dwa razy: o godz. 10.30 i o godz. 12.30. Cena biletu to 15 zł (na każde piętnaścioro dzieci jeden opiekun ma wstęp bezpłatny).

Zgłoszenia widzów indywidualnych, jak i grup szkolnych przyjmuje biuro koncertowe Centrum Paderewskiego – tel. 14 600 00 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby i grupy, które chcą otrzymać fakturę za bilety, proszone są o kontakt z kasą Filharmonii Krakowskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

„Wielobarwne, piękne, ulotne - motyle. Czy można zakazać im latać? Jak przezwyciężyć apatię i poczucie bezsensu? Jak obudzić w sobie sprawczość i twórczość, kiedy nic nam się nie chce? W kwietniowej Bajce Muzyką Pisanej pochylimy się nad tym, jaką rolę w życiu odgrywają wolność, ekspresja emocji, miłość i kreatywny pierwiastek, a wszystko to jak zwykle w towarzystwie Aleksandra Fredry i jego poezji”.

Bajki muzyką pisane 2024 plakat Kamila Płochacka                                                                                                                Plakat: Kamila Płochacka