KONCERT SYLWESTROWY - Największe Polskie Przeboje

Morningstar Orchestra oraz Soliści

31 grudnia godz.20.00, Sanocki Dom Kultury

Szanowni Państwo! Zapraszamy na cudowny koncert niezapomnianych wrażeń który jest wielkim świętem dla zmysłów i zapada w pamięć przypominając czym jest prawdziwa miłość do muzyki. Wystąpią jedni z najlepszych polskich wokalistów rozrywkowych którzy przedstawią NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE we wspaniałych interpretacjach a towarzyszyć im będzie jedyna w swoim rodzaju, najlepsza orkiestra rozrywkowa w Polsce - Morningstar Orchestra.

Piosenki, które wielokrotnie nuciła cała Polska. Przeboje znane i lubiane w znakomitych aranżacjach i interpretacji. Usłyszymy między innymi utwory z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Maanam, Kayah, Czesława Niemena czy Andrzeja Zauchy.

Morningstar Orchestra składa się z wybitnych muzyków, w tym wykładowców Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Orkiestra współpracowała z takimi sławami jak Gordon Hascel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince i wieloma innymi.

Anna Surma - Absolwentka Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego. Od września 2007 roku członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki. Śpiewa we wszystkich przedstawieniach musicalowych, występuje w koncertach rozrywkowych i sylwestrowych Teatru, jako członek zespołu wokalnego oraz solistka.

PROWADZENIE KONCERTU - ZDOBYWCA ZŁOTEJ MASKI - SHOWMAN, AKTOR, ŚPIEWAK - KAMIL FRANCZAK - FRANEK Wokalista, prezenter, autor tekstów. Aktor estrady-ekstern z weryfikacją ZASP. W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Szerszej publiczności zaprezentowali się w programie TVP 1 "Śpiewaj i Walcz" oraz podczas koncertu "Debiuty" na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010), gdzie wykonywali znane polskie przeboje, w charakterystycznych dla ich stylu aranżacjach. Dzięki głosom widzów, w każdej z tych telewizyjnych przygód, dołączali do grona laureatów. Mają na koncie wydaną w 2007 roku debiutancką płytę "Inevitable" oraz krążek "Nieuniknione", który ukazał się w czerwcu 2012 r.

Kamil Franczak brał udział w wielu programach tv, takich jak "Idol", "Tak to leciało!" czy "The Voice Of Poland"; prowadził też młodzieżowy program "Poziom 2.0", emitowany na antenie TVP 2, zdobywając doświadczenie, niezbędne do pracy prezentera telewizyjnego. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą aktorską w chorzowskim Przebudzeniu wiosny. Od lutego 2012 związał się z teatrem etatowo, początkowo jako członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, a obecnie - aktorskiego. Śpiewa jako solista w koncertach sylwestrowych i rozrywkowych. Role w Teatrze Rozrywki: Moritz Stiefel w Przebudzeniu wiosny S. Satera i D. Sheika wg F. Wedekinda, Anthony w musicalu Sweeney Todd S. Sondheima, Wioślarz w Our House T. Firtha i Madness, postaci w sztuce Gottland M. Szczygła, Herbert w Franku V F. Dürrenmatta, Mucha Plujka, Śmierć w Bierzcie i jedzcie P. Demirskiego, postaci w spektaklu Złanocki, czyli bajki dla potłuczonych J. J. Połońskiego, Dionizy (Narrator) w bajce Kot w butach J. Bończyka i Z. Krzywańskiego, Sir Archibald Proops w musicalu Jekyll & Hyde F. Wildhorna i L. Bricusse'a, Żołnierz w Producentach M. Brooksa, Georges i George w spektaklu Niedziela w parku z Georgem S. Sondheima i J. Lapine'a, Hrabia Jan Potocki i Alfons van Worden w Rękopisie znalezionym w Saragossie J. Potockiego, Dr Wiktor von Frankenstein, Student medycyny w musicalu Młody Frankenstein M. Brooksa i T. Meehana, Pierrepont Finch w musicalu Jak odnieść sukces w biznesie, zanadto się nie wysilając F. Loessera, Leo Bloom w Producentach M. Brooksa, Dionizy (Narrator) w musicalu familijnym Zorro J. Bończyka i Z. Krzywańskiego, Mistrz Ceremonii w musicalu Cabaret J. Masteroffa, J. Kandera i F. Ebba, Diabeł w spektaklu muzycznym Piekło i raj K. Prusa i J. Nohavicy. Występuje w Lekcji 6 SZKOŁY TEATRU.

Śpiewał w koncercie Poeci, których nam zabrakło. W listopadzie 2014 r. odbyła się premiera recitalu artysty pt. Dni, których nie znamy, złożonego z piosenek Marka Grechuty. Recital powstał w ramach projektu PO GODZINACH - Scena Inicjatyw Artystycznych. Za ten recital oraz rolę w Niedzieli w parku z Georgem, Kamil Franczak otrzymał nominację do Nagrody Artystycznej ZŁOTA MASKA 2015 w kategorii "rola wokalno-aktorska". Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Gdańsk, wrzesień 2015). 20 kwietnia 2016 r. miała miejsce premiera singla FRANKA, czyli Kamila Franczaka. FRANEK - tak nazywają go znajomi, bliscy, nawet współpracownicy. Właściwie to jego drugie nieformalne imię, które dziś przybiera formę artystycznej kreacji. W lecie 2019 r. pojawił się nowy singiel zespołu Zero Procent pt. "Szaleniec" z Kamilem Franczakiem w roli głównej. We wrześniu 2021 r. ukazał się singiel góra, promujący album #lubiecie i rozpoczynający nowy rozdział twórczości Kamila Franczaka jako Franky. Od października 2021 roku występuje w Teatrze Rozrywki gościnnie. NAGRODY: - Grand Prix na 3. edycji konkursu AL LEGRO. TRIBUTE TO SZPILMAN w Sosnowcu (2013), - Złote Jabłko - Nagroda Prezydenta Torunia im. K. Komedy-Trzcińskiego na 9. Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej (2018), - I Nagroda w 4. Ogólnopolskim Konkursie Na Interpretację Piosenek Marka Grechuty GRECHUTA FESTIVAL w Świnoujściu (2018), - Statuetka Chłopca z łabędziem, czyli Nagroda Prezydenta Chorzowa w Dziedzinie Kultury (2019), - Osobowość Roku 2019 - w kategorii Kultura, województwo śląskie, - II Nagroda na 23. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w Sopocie (2020), - Nagroda Artystyczna ZŁOTA MASKA 2020 za rolę Mistrza Ceremonii w musicalu Cabaret J. Kandera i F. Ebba, - Nagroda Dziennika Teatralnego im. Zbigniewa Grucy dla najlepszego młodego aktora w 2019 roku (październik 2020).