Zakończenie karnawału w PCKiN Zamek
Zamek Kazimierzowski

Zakończenie karnawału w PCKiN Zamek

Karnawał - sięgający swoimi korzeniami średniowiecza zachodnioeuropejski zwyczaj radosnej zabawy, który na naszym gruncie nabrał swoistego charakteru i polskiego wyrazu, narodowego temperamentu zgodnego z polską tradycją i obyczajem, ma swoje ugruntowane miejsce w kalendarzu imprez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

Dlatego też z wielką przyjemnością pragnę zapowiedzieć koncert zatytułowany "Czar Muzyki filmowej na zakończenie karnawału", który odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 18.00 na scenie Zamku Kazimierzowskiego. W programie najpiękniejsze melodie z filmów polskich i zagranicznych - w przerwie niespodzianka.

W koncercie wystąpią: Jadwiga Kot-Ochał - sopran, Natalia Cieślachowska-Trojnar - sopran, Jakub Kołodziej - tenor, Łukasz Magdziak - fortepian i aranżacje, oraz "LEJDIS QUARTET" w składzie: Natalia Musz - I skrzypce, Natalia Kmita - II skrzypce, Aleksandra Jarosińska - altówka, Monika Bieda-Kapias - wiolonczela.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sklepie muzycznym "Musicland" oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Renata Nowakowska - dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK