Stanisław Soyka Kwartet - THE BEST OF

23 kwietnia (sobota), godz. 18.00
Sala Koncertowa Stodoła w Kąśnej Dolnej

Inauguracja sezonu koncertowego w Kąśnej Dolnej! Największe przeboje charyzmatycznego artysty, który od lat stale obecny jest na polskiej scenie muzycznej. Jego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna barwa głosu oraz niezwykła prawda sceniczna, która zauważalna jest podczas każdego występu wokalisty.

Tym razem odwiedzi Kąśną z programem swoich evergreenów, wśród których nie zabraknie tak wielkich przebojów, jak „Tolerancja” czy „Tango Memento Vitae”. Towarzyszyć mu będą syn Kuba (perkusja, śpiew), Przemek Greger (gitara akustyczna) oraz Zbigniew Brysiak (perkusjonalia).

Stanisław Soyka jest artystą wszechstronnym – wokalistą jazzowym i popowym, pianistą, gitarzystą, skrzypkiem, kompozytorem i aranżerem. Wypracował swój własny język muzyczny, dzięki czemu należy do grona wykonawców, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni, ale skomponował również muzykę do wielu wierszy poetów polskich i nie tylko. Z zespołem czy solo, wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział: „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam, by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę, by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni”.

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży online od 23 marca. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Organizator prosi o uważne zapoznanie się z regulaminem sprzedaży biletów.

Partnerem Strategicznym Centrum Paderewskiego oraz Patronem Sali Koncertowej jest Grupa Azoty.