David Garrett Rock Revolution

Supergwiazda skrzypiec - David Garrett - powraca z nowym albumem Rock Revolution! Wydana nakładem Decca/Universal Music płyta z miejsca stała się międzynarodowym hitem, trafiając do Top 10 najpopularniejszych wydawnictw w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech, Polsce, Kanadzie, Meksyku, Austrii i na Tajwanie. Płyta zawiera interpretacje przebojów muzyki rock i pop, takich jak: ‘Born In The USA’, ‘Bohemian Rhapsody’, ‘Stairway to Heaven’ czy ‘Purple Rain’, a także własne kompozycje Davida Garretta. Rock Revolution to świadectwo nieprzeciętnego talentu, jakim dysponuje jeden z najpopularniejszych współczesnych artystów.
“Każdy z tych utworów to ‘klasyk” - wyznaje Garrett. “The Rolling Stones, Queen, Michael Jackson czy Coldplay – to wielcy mistrzowie pięknych melodii. Jestem niezwykle dumny z tych interpretacji, a także z ewolucji, jaką przeszły piosenki zanim trafiły na płytę.”
Nowy album jest naturalnym następcą bestsellerowego krążka Rock Symphonies. Fani z pewnością pokochają Rock Revolution równie mocno.

David Garrett wkrótce wznowi koncerty w ramach trasy “EXPLOSIVE – LIVE”. Artysta łączy na niej repertuar z płyty Explosive z nowymi utworami z Rock Revolution, sprawiając, że każdy koncert jest niezapomnianym wieczorem wielkich przebojów. W pierwszej części trasy uczestniczyło na żywo ponad 300 tysięcy fanów. Podczas drugiej części Garrett odwiedzi między innymi, Argentynę, Polskę, kraje bałtyckie, Izrael, Brazylię i Rumunię.

Koncert Davida Garretta i jego zespołu to coś, czego nie można przegapić! “EXPLOSIVE – LIVE” zabierze Was w świat wspaniałej muzyki crossover, pełnej zarówno ciężkich, rockowych melodii, wzruszających ballad, jak i przepięknych dzieł muzyki klasycznej. Już dziś kup bilet na koncert roku!

DAVID GARRETT & JEGO ZESPÓŁ – “EXPLOSIVE – LIVE”
Światowa trasa koncertowa 2017/2018
25.10.2017 PL – Krakow Tauron Arena
26.10.2017 PL – Warszawa Torwar
27.10.2017 PL – Gdańsk Ergo Arena
06.11.2017 IL – Tel Aviv Menora Mivtachim
16.11. 2017 BR – Sao Paolo Citibank Hall
20.11.2017 RA – Buenos Aires Luna Park
22.11.2017 RCH – Santiago Casino Monticello Arena
07.12.2017 LT – Wilno Siemens Arena
08.12.2017 LV – Riga Arena Riga
09.12.2017 EST – Tallinn Saku Suurhall
08.06.2018 RO – Bukareszt Sala Palatului

Paganini wśród gwiazd muzyki pop lub Jimi Hendrix wśród skrzypków. DAVID GARRETT to “Diabelski Skrzypek” na miarę naszych czasów, międzynarodowa supergwiazda, która zaciera granice między Mozartem a Metallicą. Ceniony za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover, a także za niebywałą wręcz wirtuozerię, David z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity. Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, dotychczas sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 Złote oraz 16 Platynowych Płyt, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia czy Singapur. Jego poprzedni album zatytułowany “Explosive” otrzymał status Złotej Płyty w Niemczech i Austrii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży. DAVID GARRETT łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka z wirtuozerią, której skalę osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.