KĄŚNA DLA JANA PAWŁA II

Koncert z okazji 45. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża
1 października 2023 (niedziela), godz. 17.00
Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Sala Koncertowa Stodoła

1 października Centrum Paderewskiego zaprasza na koncert „Kąśna dla Jana Pawła”, podczas którego usłyszymy ulubione utwory Ojca Świętego, takie jak m.in.: „Barka”, „Totus Tuus”, „Nie zastąpi Ciebie nikt”, „Cały Twój, Maryjo”, „Błogosławieni miłosierni”. Wystąpią znakomici artyści: Anna Lasota, Ewelina Szybilska, Marcin Jajkiewicz, Jakub Milewski oraz Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Koncert poprowadzi Łukasz Lech.

Bilety w cenie 50 zł w sprzedaży od 1 września na www.centrumpaderewskiego.pl. Zakup w kasie koncertowej możliwy między 9.00 a 15.00 w dni robocze.

Anna Lasota – śpiewaczka operowa i musicalowa związana z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Ewelina Szybilska – sopranistka Opery Śląskiej w Bytomiu. Marcin Jajkiewicz – aktor i wokalista musicalowy, jazzowy i rozrywkowy, współpracujący z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Jakub Milewski – baryton, kompozytor, dyrygent, a także producent muzyczny.

Koncert odbywa się w Międzynarodowym Dniu Muzyki oraz w trakcie ministerialnej akcji „Weekend Seniora z kulturą” – dla osób 60+ bilety na koncert z 50% zniżką. Bilety zniżkowe wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jest Instytucją kultury Powiatu Tarnowskiego współprowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem Strategicznym Centrum Paderewskiego oraz Patronem Sali Koncertowej jest Grupa Azoty.

Kąśna dla Jana Pawła II plakat3 800