Mielecka Orkiestra Symfoniczna zaprasza
Mielecka Orkiestra Symfoniczna p/b Piotra Wyzgi

Mielecka Orkiestra Symfoniczna zaprasza

 

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej podsumowujący sezon artystyczny 2022/2023 – 23 kwietnia, godz. 17, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Organizatorzy: Mieleckie Towarzystwo Muzyczne, Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka (kasa czynna w dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele- godzinę przed seansem, w środy- kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl

Kwietniowy koncert będzie – jak zapewnia dyrygent Piotr Wyzga – podsumowaniem sezonu z niespodziankami. A ten sezon był dla Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej intensywny i wyjątkowy. Zespół z powodzeniem wdrażał nowe propozycje koncertowe, debiutował w obiekcie sakralnym oraz zainaugurował prezentacje „wyjazdowe”. Finał obfitującej w liczne osiągnięcia edycji wypełnią kompozycje Johannesa Brahmsa, Franza Lehara, Julesa Masseneta i Franza von Suppe o pozytywnym przesłaniu, w interesujących wykonaniach z instrumentalnymi niespodziankami (dołączająca do obsady harfa) autorstwa solistki, skrzypaczki Sylwii Gołębiowskiej i symfoników pod batutą Piotra Wyzgi, moderowanych przez gospodarza wieczoru Tomasza Łępę.

MOS 2023 wiosennySEZON 61