„POJEDYNEK WIESZCZÓW. Gala Mistrzów Polskiego Romantyzmu”

Szanowni Państwo,

w programie tegorocznej edycji Festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc, która potrwa od 6 do 11 listopada, znalazły się tradycyjne lekcje patriotyczne w niezwykle interesującej i przystępnej formie spektaklu teatralnego. Lekcje te skierowane są do uczniów szkół podstawowych (klas 7 i 8) i ponadpodstawowych, a ich naczelną ideą jest prezentowanie treści historyczno-patriotycznych w sposób niestandardowy – poza salą lekcyjną, w ramach dużego wydarzenia artystycznego i w pięknym miejscu, jakim jest jedyna zachowana w świecie posiadłość Ignacego Jana Paderewskiego.

Spektakl „POJEDYNEK WIESZCZÓW. Gala Mistrzów Polskiego Romantyzmu”, który zobaczyć będzie można w dniach 8-10 listopada, przygotowany został z okazji obchodzonego Roku Romantyzmu Polskiego. Udział w spektaklu jest bezpłatny.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 października br.

 Pojedynek Wieszczów 2022 800

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Kąśna Dolna 17|33-190 Ciężkowice

14 600 00 16 | 695 368 123