"Midnight Stories" - Contemporary Music of Polish Composers

Płyta "Midnight Stories" - Contemporary Music of Polish Composers wydana w lutym br. to zbiór nowych kompozycji napisanych specjalnie dla naszego ZESPOŁU WOKALNEGO ART'N'VOICES. 

Nasz Zespół jest zdobywcą 10 Nagród Grand Prix na konkursach i festiwalach międzynarodowych w kraju i za granicą. Ostatnim naszym sukcesem jest zdobycie dwóch I miejsc na 51. Tolosako Abesbatza Lehiaketa” w Hiszpanii (2019).

Album „Midnidht Stories” to 12  utworów wykonanych a cappella przez ośmioosobowy Zespół Wokalny Art’n’Voices.                                                                                                                          Płyta rekomendowana jest przez dr hab. Agnieszkę Franków-Żelazny, prof. dr hab. Pawła Łukaszewskiego, a także wieloletniego członka zespołu The King’s Singers – Philipa Lawsona. 

Recenzje AnV 1 1

Niestety pandemia COVID-19 pokrzyżowała nasze plany związane z promocją płyty na koncertach w kraju i za granicą. Dlatego pozwoliliśmy sobie na przypomnienie „Midnight Stories” teraz, w czasie, kiedy zamknięci w domach, mamy szansę na obcowanie z muzyką właśnie dzięki płytom. Mamy nadzieję, że to, co przygotowaliśmy wspólnie z młodymi, polskimi kompozytorami będzie miłym zaskoczeniem dla Państwa.

Na zachętę do obejrzenia kompozycja przewodnia płyty – Krzysztofa Komedy/arr. A. Rocławska-Musiałczyk – „Rosemary’s Baby”, do której nagraliśmy wyjątkowy klip.

link: https://www.youtube.com/watch?v=HZ6jEe7eVgo