Monika Węgiel wyśpiewa w Kąśnej Triumf Życia i Miłości

29 lipca (sobota), godz. 18.00
TRIUMF ŻYCIA I MIŁOŚCI
Monika Węgiel – wokal
Orkiestra „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki
Letnia Sala Koncertowa kompleksu dworsko-parkowego I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

29 lipca Centrum Paderewskiego zaprasza na wyjątkowy koncert zatytułowany „Triumf Życia i Miłości”. Piosenki legend francuskiej i polskiej estrady – Edith Piaf, Ewy Demarczyk i Czesława Niemena zaśpiewa wokalistka Monika Węgiel. Towarzyszyć jej będzie Orkiestra „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki.
Monika Węgiel jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie (2007). Występuje w teatrze im. Witkacego w Słupsku oraz Teatrze Współczesnym w Warszawie. W 2012 roku wydała swoją debiutancką płytę „Carte blanche”, na której znalazły się głównie przeboje Edith Piaf.
Orkiestra „Obligato” powstała w Krakowie w 1992 roku. Jej założycielem i kierownikiem artystycznym jest Jerzy Sobeńko. Orkiestra od wielu lat słynie z letnich koncertów „Popołudnie ze Straussem”, odbywających się na urokliwym dziedzińcu Zamku Żupnego w Wieliczce.
Bilety na koncert „Triumf Życia i Miłości” w atrakcyjnej cenie 20 zł dostępne w przedsprzedaży od 19 lipca (środa) w Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej do wyczerpania puli.
Dla tarnowskich melomanów tradycyjnie organizujemy transport autokarowy. Wyjazd jak zawsze sprzed Tarnowskiego Teatru o godz. 16.30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem 14 621 09 21. Koszt przejazdu – 10 zł w obie strony (płatne w punkcie kasowym przed koncertem).
Zapraszamy serdecznie!