Fundacja Wspierania Kultury "Amadeusz" zaprasza

Podwieczorek przy fortepianie (i gitarze)

31 marca godz. 16.00
Sala widowiskowa MDK w Stalowej Woli
Wstęp wolny

           Do udziału w „Podwieczorku przy fortepianie” zaproszeni zostali uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach Klaudia Głuszek – gitara , uczennica mgr Alicji Kociuby i Hubert Pisera uczeń w klasie fortepianu dyrektora Artura Jaronia.

           Hubert Pisera swoja edukację muzyczną rozpoczął w PSM I i II st. w Stalowej Woli w klasie fortepianu mgr Krystyny Węglarz i mgr. Magdaleny Pamuły. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych w kategorii fortepian i kompozycja. Był uczestnikiem i laureatem m.in. Międzynarodowego Konkursu im. Janiny Garści, Międzynarodowego Konkursu im. Maurycego Moszkowskiego w Kielcach, Ogólnopolskiego Konkursu „Od Bacha do Szymanowskiego”.
          Artur Jaroń jest dyrektorem ZPSM w Kielcach, gdzie prowadzi klasę fortepianu .Jest również koncertującym pianistą / solista, kameralista / . Występuje z wieloma znanymi instrumentalistami i wokalistami oraz orkiestrami symfonicznymi . Od 25 lat jest Dyrektorem Artystycznym Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz w Busku Zdroju.