Koncerty Noworoczne w Dębicy

        Karnawał to czas radości i zabawy. W tym okresie odbywają się różnego rodzaju bale, zabawy, koncerty. Rokrocznie na takie właśnie koncerty zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej i rozrywkowej.

        Usłyszymy nie tylko przepiękne kolędy i pastorałki, ale również znane wszystkim klasyki i popularne utwory muzyki rozrywkowej. Zagrają dla nas uczniowie i nauczyciele Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy, Niepublicznej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Dębicy, absolwenci oraz zaproszeni goście, wśród których usłyszymy Alicję Płonkę, Jana Michalaka oraz Pawła Szlachtę. Zagra Orkiestra Symfoniczna pod batutą Ewy Trojan, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę, Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Andrzeja Korusa. Chór Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy poprowadzi Alicja Stasiowska-Piwowar.
Koncert poprowadzi jak co roku Renata Żabicka.

Koncerty Noworoczne odbędą się w dniach 11 stycznia 2019 r. o godzinie 17:00 oraz 12 stycznia 2019 r. o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „KOSMOS” w Dębicy, przy ul. L. Lisa 3.

Na koncerty zapraszają: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Niepubliczna Szkoła Muzyczna II Stopnia w Dębicy przy współudziale finansowym Miasta Dębicy, Powiatu Dębickiego oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.
Bezpłatne wejściówki można odebrać w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.
Zapraszamy serdecznie wszystkich na wspaniałą muzyczną ucztę.