Wydrukuj tę stronę
Organy na krańcach świata
Organista Marek Stefański i muzykolog Mateusz Borkowski na okładce książki "Organy na krańcach świata" fot. Konrad Mika

Organy na krańcach świata

           W pierwszych dniach 2019 roku ukazała się niezwykle interesująca książka „Organy na krańcach świata”, która ma formę wywiadu – rzeki. Jeden z najwybitniejszych współczesnych organistów Marek Stefański w rozmowie z muzykologiem Mateuszem Borkowskim opowiada o swoich artystycznych przygodach na pięciu kontynentach.

           Ponieważ prof. Marek Stefański jest nie tylko znakomitym organistą, ale także znawcą sztuki, historii i bacznym obserwatorem oraz Artystą łatwo nawiązującym kontakty, Jego opowieści są niezwykle interesujące, barwne i nie tylko o muzyce. Polecam to wydawnictwo nie tylko organistom i muzykom, ale także wszystkim, których fascynuje sztuka i podróże. Zachęcam Państwa do przeczytania tej fascynującej książki.

           Spotkanie promujące to wydawnictwo, z udziałem autorów i wydawcy, odbędzie się 4 lutego 2019r. o godz. 18.00 w Klubie Dziennikarza "Pod Gruszką" ul. Szczepańska 1 w Krakowie. Poprowadzi je dr Stanisław Dziedzic - dyrektor "Biblioteki Kraków".

Podczas wieczoru autorskiego Wydawnictwo PETRUS będzie sprzedawało książki, ale są one już dostępne w dobrych księgarniach oraz w sprzedaży internetowej

Spotkanie jest ogólnodostępne. Wstęp wolny

Wszelkie prawa zastrzeżone. Udostępnianie, wykorzystywanie, kopiowanie jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez zezwolenia zabronione.
Copyright by KLASYKA NA PODKARPACIU | Created by Studio Nexim | www.nexim.net